مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه پارسینا
استفاده شما از وبسایت فروشگاه اینترنتی پارسینا به معنی توافق  شما مشتری ارجمند با شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه منظور از «فروشگاه پارسینا» وبسایت «فروشگاه اینترنتی پارسینا» به آدرس اینترنتی www.parssina.ir می باشد. قوانین و ضوابط بیانگر چگونگی استفاده از خدمات و محافظت از هرگونه اطلاعاتی است که شما هنگام خرید از فروشگاه وارد نموده اید. فروشگاه پارسینا به دلیل بروزرسانی های مختلف در هر زمان ممکن است متن این بیانیه را تغییر دهد لذا خواهشمند است جهت اطمینان از رضایت بخش بودن هرگونه تغییرات، این صفحه را به صورت دوره ای بازدیدفرمایید.
 
  اطلاعات شخصی  
 
لزوم صحت اطلاعات وارد شده
اطلاعات درخواست شده از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت نام به شرح زیر است:
بمنظور احراز هویت : نام و نام خانوادگی
جهت برقراری تماس(در صورت نیاز جهت هماهنگی بیشتر) : شماره تلفن ثابت یا همراه و در صورت تمایل ایمیل
بمنظور ارسال سریع و بموقع : آدرس دقیق و کد پستی برای خریدهای پستیکاربران هنگام خرید از وبسایت می بایست اطلاعات بالا را کامل و صحیح وارد نمایند و بدیهی است مسؤولیت مسائل و مشکلاتی نظیر ارسال به آدرس نادرست و ....که در اثر نقص و اشتباه در اطلاعات وارد شده به وجود آید به عهده ی مشتری خواهد بود.
 
موارد استفاده از اطلاعات کاربران
اطلاعاتی که از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت نام گرفته می شود برای موارد زیر می تواند استفاده شود
 احراز هویت و اطمینان از صحت ثبت سفارش
ارسال و تحویل فوری و دقیق سفارش مشتری در کمترین زمان ممکن
بهبود روند ارائه محصولات در فروشگاه
ارسال ایمیل محصولات جدید و پیشنهادات ویژه در صورت تمایل مشتری
بهبود کیفیت حدمات ارائه شده به مشتریان گرامی 
امنیت اطلاعات کاربران
فروشگاه پارسینا متعهد می گردد تا در حفظ امنیت اطلاعات فردی کاربران تمام تلاش خود را به کار بندد. به منظور جلوگیری از دسترسی غیر مجاز و یا انتشار اطلاعات شخصی کاربران، تمام تلاش خود را با متد روز حفظ اطلاعات به کار بندد.
اطلاعات شخصی شما هرگز در اختیار فردی خارج از مسئولین مرتبط ارسال سفارش های سایت پارسینا قرار نخواهد گرفت و همچنین بدون اجازه ی شخصی خود کاربر و یا حکم مراجع قانونی، اطلاعات به ثبت رسیده توزیع و در دسترس شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت.
 
 
  حقوق فروشگاه پارسینا  
 
خدمات و محتویات فروشگاه پارسینا برای استفاده ی شخصی و غیر تجاری مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وبسایت متعلق به فروشگاه پارسینا می باشد و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده ی غیر تجاری از محتوای سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از سرویس ها و اطلاعات وبسایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید می بایست از طریقparssinamarketing@Gmail.comاجازه ی کتبی کسب نمایید.
ممکن است فروشگاه سرویس های خود را بنا به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. (همچون تغییر درگاه پرداخت بانکی سایت به بانک با خدمات بهتر یا استفاده از سیستم های حمل و نقل نوین جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان عزیزفرشگاه اینترنتی پارسینا)
 ضمانت خرید
  ضمانت ۷ روز بازگشت کالا  
بازگشت کالا در 2 حالتی که
مغایرت در اطلاعات وارد شده در سایت با کالای تحویل شده به مشتری
 اصالت برند یا نو بودن محصول مورد تردید باشدبدون بازکردن پلمپ بسته بندی (برای بسته بندی هایی که حالت پلمپ دارند) ممکن خواهد بود و می بایست مشتری گرامی با هماهنگی با تیم پشتیبانی سفارش خود را با ذکر یکی از موارد بالا در بسته بندی تحویلی به فروشگاه برگشت داده شود.
 
انصراف از خرید
خریدار می تواند پس از تکمیل سفارش و قبل از ارسال آن و یا حتی بعد از ارسال و تحویل به هر دلیل از خرید خود منصرف شود. و چنانچه کالا از حالت پلمپ خارج نشده و کماکان نو و بدون استفاده است در این حالت خریدار می بایست با هماهنگی با تیم پشتیبانی جهت عودت وجه اقدام فرماید و اگر کالا را تحویل گرفته است تنها ملزم به کسر مبلغ هزینه بسته بندی و ارسال کالا خواهد بود
 
باز پس گرفتن بدون هزینه
در شرایط زیر فروشگاه پارسینا تضمین می کند که کالای تحویلی از مشتری را بدون هیچ هزینه ای از او پس بگیرد.
ضمانت اصل بودن کالا : در صورت ارائه ی دلیل موجه برای اورجینال نبودن کالای تحویل شده
اما جهت اطمینان مشتریان جدید لازم به ذکر است که کلیه محصولات فروشگاه  پارسینارا یا نمایندگی فروش رسمی آنرا داشته ویا عامل فروش آن از طریق نمایندگی میباشیم.(اگرمحصولات غیر اصل باشد در قسمت توضیحات حتماً قید میگردد)
مشخصات عنوان شده در وبسایت با مشخصات کالای تحویل شده مغایر باشد.
کالا هنگام حمل و نقل آسیب دیده باشد ملموسی دیده باشد که نقص در عملکرد را پدید آورد در اینصورت امکان بازگشت فراهم است.
کالای دریافتی پلمپ بسته بندی را نداشته باشد (برای کالاهایی که دارای این پلمپ هستند و یا کیفیت ظاهری محصول دچار مشکل باشد.لازم به ذکر است که پلمپ برخی محصولات بطور فابریک پلمپ درب ندارند فروشگاه پارسینا برای ارائه سریعترین و بهترین خدمات به مشتریان خود را ملزم به رعایت دقت کامل در بررسی سفارشات و کیفیت کالاهای آماده شده برای ارسال به مشتری می نماید تا تجربه ی لذت بخش از خرید با قیمت مناسب و کیفیت برند اصلی محصولات را برای همه ی مشتریان فروشگاه خود فراهم نماید. همانطور که تا کنون به لطف خداوند متعال و به گواه مشتریان ثابت فراوان موفق بوده است.
 
 Parssinamarketing@gmail.com 
linkedin.com:parssina
Twitter:Parssina.ir