راهنمای خرید


هزینه ارسال کالای باارزش بیش از 100هزارتومان رایگان میباشد.
برای سفارش کالا ازمنوی محصولات کالای مورد نظر را انتخاب و برروی خرید  کلیک فرمایید ،پس از انتخاب کالا در صورت داشتن موجودی، کالا به سبد کالای شما انتقال میابد.پس از قرار گرفتن کالا در سبد کالای شما از قسمت سبد کالا با ثبت نام در سایت شیوه پرداخت وروش ارسال کالا را انتخاب فرمایید. بعداز ثبت نام صفحه ای اختصاصی برای شما  ایجاد شده وشما میتوانید اطلاعات خرید خودرا دراین صفحه مشاهده بفرمایید. همچنین در هنگام دوره های تخفیفات از تخیفات ویژه ما برای  بهره مند گردید. دراین قسمت شما میتوانید از فاکتور خرید خود  پرینت نیزبگیرید.
رویه های ارسال سفارش: 
1 ارسال با پیک(فقط درتهران) 
2ارسال با پست پیشتاز(توجه داشته باشید کد پستی را بدرستی اعلام فرمایید)
شیوه های پرداخت:
1پرداخت ازطریق درگاه اینترنتی
2پرداخت درمحل (اگر با پیک ارسال شود مبلغ فاکتور را پیک نمیتواند دریافت کند و مشتری باید مبلغ را به حسابی که الو پیک اعلام میکند واریز وسپس کالا را دریافت نماید اما هزینه پیک را میتوان نقدی پرداخت کرد)برای شهرستان ها که به صورت پستی ارسال میگرددتمامی هزینه ها درمحل قابل پرداخت میباشد.

 ارسال با پیک درتهران بسته به ساعت سفارش محصول بین 24تاحداکثر48 ساعت  انجام میگیرد . ارسال محصولات به صورت پستی بسته به زمان  ارسال وهمچنین مسافت آن شهرتا تهران طبق جدول شرکت پست میباشد. با توجه به مراجعه روزانه مامورین پست به انبار فروشگاه بین ساعات 8الی 10 صبح تنها  امکان ارسال کالاها یی که قبل از این ساعات سفارش داده شده انددر آنروزوجود داشته وسفارشات بعد از این ساعات به روز بعد موکول میگردد. هزینه ارسال پستی برای شهرستان ها طبق تعرفه شرکت پست میباشد که مشتریان عزیز میتوانند از قسمت محاسبات مرسوله به صورت آنلاین هزینه پستی را مشاهده فرمایند.
قابل توجه مشتریان گرامی که در تهران سیستم ارسال با پیک را انتخاب مینمایند.
بدلیل محاسبه ودریافت هزینه توسط شرکت ارائه دهنده  هزینه پیک درفاکتور محاسبه ویا دریافت نمیگرددوهزینه را مشتریان مستقیماً به پیک پرداخت مینمایند (اینکه در فاکتور محاسبه نشده دلیل بر رایگان بودن آن نیست) 
 Parssinamarketing@gmail.com 
linkedin.com:parssina
Twitter:Parssina.ir