درباره ما

فروشگاه اینترنتی پارسینا با همکاری چندین موسسه بازرگانی وشرکت تجاری پس از مطالعات کارشناسی و تحلیل بازار فروش اینترنتی کشور افتتاح گردیده است. از مهمترین نقاط قوت این مجموعه در کنار هم قرار گرفتن کارشناسان  با تجربه در حوزه اقتصادی و مارکتینگ میباشد. این مجموعه پس از زمینه سازی بسترهای مناسب  در یک بازه زمانی تقریبا یک ساله وب سایت فروشگاه اینترنتی پارسینا را در شهریورماه سال 97 راه اندازی مینماید
استراتژی مدیران فروشگاه پارسینا از همان ابتدا خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها خواهد بود. آنها موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود می دا نند، زیرا آگاه هستندکه در دنیای کنونی و با وسایل ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی، رضایت مشتریان تنها برگ برنده آنها خواهد بود و لذا سعی مینمایند تا بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنند.
عرضه محصولات با کمترین قیمت و با کمترین حاشیه سود، عرضه محصولات مختلف با تنوع بالا ،عرضه محصولات برندهای معتبر و شناخته شده با گارانتی های اصلی، ارسال سریع و رایگان ویا با کمترین هزینه های ممکن، راه اندازی یک وب سایت با امکانات فنی کامل و کاربرپسند برای سهولت استفاده توسط مشتریان، روشهای ارسال متعدد برای انتخاب توسط مشتریان، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این فروشگاه ارائه خواهد شد، نشان دهنده رویکرد جدیدی در بین فروشگاه های اینترنتی خواهدبود.
جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات، پاسخ به سؤالات و دریافت نظرات و پیشنهادات، انواع راه های ارتباطی از تلفن، ایمیل، فکس و پیامک در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه اصلی سایت یا صفحه تماس با ما قابل دسترسی است.

 
 Parssinamarketing@gmail.com 
linkedin.com:parssina
Twitter:Parssina.ir